![Λουμίδης Παπαγάλος: Ζώσα παράδοση και γλυκές μνήμες (νέο σποτ) Λουμίδης Παπαγάλος: Ζώσα παράδοση και γλυκές μνήμες (νέο σποτ)](https://www.icookgreek.com/wp-content/uploads/2021/10/loumidispappous.jpg)
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ | Η παράδοση περνάει από παππού σε εγγόνι και από φλιτζάνι σε φλιτζάνι, όπως ακριβώς και ο Λουμίδης Παπαγάλος!
ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ | Η παράδοση περνάει από παππού σε εγγόνι και από φλιτζάνι σε φλιτζάνι, όπως ακριβώς και ο Λουμίδης Παπαγάλος!
Σε αυτή τη γλυκιά … παράδοση, αλλά και στην τρυφερή σχέση παππού και εγγονής εστιάζει και το νέο τηλεοπτικό σποτ του Λουμίδης Παπαγάλος, το οποίο μας μεταφέρει σε έναν όμορφο κήπο, όπου ο παππούς «τσακώνει» τη μικρή εγγονούλα του να θέλει να βουτήξει ένα μουστοκούλουρο στον αχνιστό, λαχταριστό ελληνικό καφέ του. Όμως, ο καφές θέλει το χρόνο του για να τον απολαύσεις όπως πρέπει, και ο παππούς το ξέρει καλά αυτό.
Η συνέχεια επί της οθόνης σας!